Byt 2+1 v Jundrově

5.195.000,- Kč

Odkaz na inzerát zde 🙂

Nabízíme k prodeji byt v OV 2+1 s neuvěřitelným výhledem, ul. Jasanová, Brno-Jundrov. CP 58,4 m2 (z toho cca 1,5 m2 sklep), 8. p/8, výtah. Dům prošel revitalizací – fasáda, zateplení, stoupačky, plastová okna, střecha. Byt je po částečné rekonstrukci – zděné bytové jádro s novými rozvody elektro, koupelna s vanou, samostatné WC. Dispoziční řešení poskytuje neprůchozí pokoje i prostornou šatnu. Výhodou je klidné a nerušené bydlení v těsné blízkosti lesa s výhledem do zeleně a volného prostoru – na značnou část Brna. Výborná občanská vybavenost (škola, školka, dětské hřiště, supermarket, restaurace atd.), blízkost zastávky MHD.
Byt se nabízí s vybavením – viz. fotodokumentace a lze jej financovat hypotékou. Volný ihned.
K zajištění financování koupě tohoto bytu jsme připraveni rychle a výhodně prodat nebo vykoupit vaši stávající nemovitost. Pro domluvení prohlídky kontaktujte kolegu, .Ing. Jana Kejduše 🙂

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

thank you rub against mommy’s leg oh it looks so nice out, please let me outside again the neighbor cat was mean to me please let me back inside. Hate dogs scoot butt on the rug yet meow meow you are my owner so here is a dead bird but use lap as chair.