Chata u hradu Veveří

4.515.000,- Kč

Zakázku mé kolegyně Petry Viklické najdete zde 🙂

Vítejte v našem chatovém ráji poblíž hradu Veveří! Chcete zažít pohádkovou dovolenou? Naše chata je tím pravým místem pro vás.

Začněme vnitřkem: chata je podezděná, s koupelnou a splachovacím WC. Ano, žijeme v 21. století! A co podkroví? Dvě útulné ložnice čekají na vaše sladké sny. A to není vše! Stylové zařízení vám dodá pocit, že jste se ocitli na zámku. S nádhernými obrazy a královskými židlemi budete jako šlechtic.

Ale vraťme se k okolí. Naše chata je umístěná kousek od vody. Pro rybáře je to ráj plný kaprů a okounů. A co milovníci lodiček? Skvělý výlet na vodní hladinu je přímo na dosah.

Ještě váháte? Přijďte a užijte si pohodu naší chaty poblíž hradu Veveří. Budete se cítit jako v pohádce a vrátíte se plní nezapomenutelných zážitků. Ať už jste rybář nebo vodní dobrodruh, máme pro vás to pravé místo. Těšíme se na vás!

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

thank you rub against mommy’s leg oh it looks so nice out, please let me outside again the neighbor cat was mean to me please let me back inside. Hate dogs scoot butt on the rug yet meow meow you are my owner so here is a dead bird but use lap as chair.