Chata v Budkovicích u Ivančic

Přijďte a objevte útulný ráj u vody, jen kousek od malebných Ivančic! Zděná chata, obložená dřevem, je tím pravým místem pro rodiny i rybáře, kteří si chtějí užít klidný a odpočinkový pobyt.

Jakmile vkročíte do této oázy, uvítá vás stylový obývák, kde se můžete pohodlně usadit a vychutnat si teplou rodinnou atmosféru. V dostatečně velké kuchyni můžete připravit třeba i tu ulovenou rybu. A pokud se vydáte do podkroví, tam najdete dvě útulné ložnice, kde se všichni pohodlně vyspíte a nabijete energií na nový den plný dobrodružství. Pokud chcete relaxovat, odpočinete si na kryté terase s výhledem na řeku.

Pro rodiny tu máme mnoho zábavy. Procházky podél vody, koupání, stavění pískových hradů na pláži nebo jízda na kole podél malebných stezek. Pokud jste rybáři, naši vodní ráj vám nabídne skvělé místo pro lov. Ponořte si vlasec a nechte se unášet pocitem napětí a vzrušení, když na konci udice ucítíte šťavnatý úlovek.

Ať už jste rodina, která hledá harmonii a relaxaci, nebo vášnivý rybář toužící po úlovku svého života, naše chata u vody je pro vás tím pravým místem. Přijďte k nám a vychutnejte si nezapomenutelné chvíle v náručí přírody a vody. Těšíme se na vaši návštěvu!

Připravovaný prodej chaty mého kolegy Pavla Daněčka. Fotil  jsem pro něj fotografie a točil video. Více bude k dispozici během dvou až tří dnů. 🙂

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

thank you rub against mommy’s leg oh it looks so nice out, please let me outside again the neighbor cat was mean to me please let me back inside. Hate dogs scoot butt on the rug yet meow meow you are my owner so here is a dead bird but use lap as chair.