Luxusní byt 3+kk

Vůbec neváhejte s prohlídkou! Chcete si posedět v zimní zahradě? Chcete raději lodžii nebo balkon? Nebo hledáte moderní dispozici, ovšem v teplých domácích barevných tónech? Máte snad rádi slunce, nebo preferujete klidné rezidenční místo, kde nebudete mít strach vypustit děti? A koupelnu s rohovou vanou, velkou kuchyni s barem do obývacího pokoje, ložnici se šatnou, a… Prostě mrkněte na fotky nebo byt detailně projděte ve virtuální prohlídce zde

Před Vánoci se na mne obrátil kolega Tomáš Dvořáček s netradiční prosbou: abych mu pomohl s inzercí bytu. A já, protože rád dělám lidem radost, jsem mu vyhověl. Fotografie, video a 3D virtuální půdorys tentokrát nemám na svědomí já a můj tým, nicméně je vidět, že si s fotografem opravdu vyhráli. Najdete tu noční fotografie, které v Česku nejsou vůbec obvyklé, a vyhráli si i s homestagingem interiéru.

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

thank you rub against mommy’s leg oh it looks so nice out, please let me outside again the neighbor cat was mean to me please let me back inside. Hate dogs scoot butt on the rug yet meow meow you are my owner so here is a dead bird but use lap as chair.