Proboštství v Pivonicích

Zcela mimořádná nemovitost s výraznou stopou historie. Obec Pivonice stojí pod zříceninou hradu Zubštejn – a při procházení tohoto domu onu historii cítíte. Obrovské místnosti s velkými stropy, hluboké kamenné sklepy nebo ohromná půda – to vše poskytuje nepřeberné možnosti. Jen obytné patro má podlahovou plochu přes 227 m2!

historická malba na stropě

Obytné patro domu vám nabídne hned dvě obytné jednotky, které lze používat samostatně.

Při vstupu ta vlevo vyniká sálem o podlahové ploše 45 m2 (jeden čas to byl vyhlášený výletní hostinec), velkou kuchyní, dvěma pokoji, samostatným WC a koupelnou se sprchovým koutem.

Druhá obytná jednotka upoutá obrovskou terasou s odpoledním sluncem a velkou kuchyní s obývacím pokojem. Přes chodbu pak najdete dva další velké pokoje.

Patro suterénu je vlastně přízemí druhé strany domu. Kromě rozsáhlých kamenných sklepů tu najdete společenskou místnost s výměrou přes 30 m2 a praktickou místnost na uložená všeho náčiní, které byste mohli potřebovat na správu svého malého panství.

257 m2 zahrady pak poskytne dost místa pro odpočinek, ale nebude vás zatěžovat zbytečnými hodinami údržby. Je tu malý ovocný sad nebo ohniště.

 

Na půdu se dostanete z centrální chodby dřevěným schodištěm. Prakticky nad celým domem pak můžete realizovat další plány – ať je to soukromé kino nebo pokoje pro hosty.

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

thank you rub against mommy’s leg oh it looks so nice out, please let me outside again the neighbor cat was mean to me please let me back inside. Hate dogs scoot butt on the rug yet meow meow you are my owner so here is a dead bird but use lap as chair.