Stavební pozemek v Šošůvce

2.500,- kč/m2

stavební pozemek

1.346 m2, Šošůvka

 

Hledáte ideální místo pro vaši rodinu, děti, domácí mazlíčky? Milujete klid, čerstvý vzduch a výlety do přírody? Mám pro vás skvělou nabídku v srdci Moravského Krasu!

Nová realitní nabídka v Šošůvce vás okouzlí. S pozemkem o rozloze 1346 m² můžete snadno postavit svůj vlastní ráj pod sluncem. A co víc, ten výhled do okolní krajiny je prostě neskutečný!

Pokud jste milovníci historie, jste na správném místě. Kousek od vašeho nového domova najdete starobylé město Sloup a tajuplné Šošůvské jeskyně. To je okolí, které vám bude každý závidět!

Neotálejte a přijďte si prohlédnout tento kousek ráje. Tato nabídka je přesně to, co vaše rodina a domácí mazlíčci potřebují pro šťastný život plný klidu.

A to není vše! Tento pozemek má všechny přípojky, které potřebujete pro pohodlný život. Najdete tu vodovodní přípojku, elektřinu i plyn.

Jako bonus tu najdete ještě dřevostavbu ekologického domu, který vám může poskytnout útočiště před špatným počasím nebo zázemí při výstavbě vašeho domu. Tato stavba není součástí prodejní ceny.

Zajímá vás více informací? Napište nám nebo zavolejte a my vám rádi všechno detailně představíme. Buďte rychlí, protože toto místo je opravdu jedinečné! 🙂

 

Územní plán je pro výstavbu příznivý. Nejenom, že máte vše nachystáno, ale podle současného územního plánu vám výhled do přírody také zůstane 🙂

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

thank you rub against mommy’s leg oh it looks so nice out, please let me outside again the neighbor cat was mean to me please let me back inside. Hate dogs scoot butt on the rug yet meow meow you are my owner so here is a dead bird but use lap as chair.