Byt 3,5+1, 127 m2, ul. Veveří

R E Z E R V O V Á N O 🙂

Prostor. Luxus. Kvalita. Odměňte se každý den už jen příchodem domů. Vaše rodina tu bude mít nebývalý prostor. Sami oceníte citlivou a nákladnou renovaci všech původních prvků. A svůj moderní život prožijete ve velkorysých prostorech první republiky, v secesním domě, kde žil třeba Samuel Jurkovič.

9.900.000,- Kč

cena obsahuje provizi a právní servis 🙂

nabídku si můžete otevřít i na realitním serveru zde

Už při příchodu do předsíně poznáte ten rozdíl. Nebudete mít problém se vyhnout ani při náhlém příchodu vaší rodiny s přáteli. Spousta místa na vás čeká v každé místnosti, byť by to byla komora.

Kromě dvou velkých ložnic a obývacího pokoje královských rozměrů tu za kuchyní najdeme pokoj pro personál – v dnešní době se bude výborně hodit třeba jako pracovna. U kuchyně samozřejmě najdete velkou spíž nebo vstup na balkon.

Nájemný dům vznikl asi v roce 1903 podle projektu Franze Pawlů v rámci přestavby nejstarší části ulice Veveří na velkoměstskou třídu, spojující centrum Brna s přilehlým okolím.
Vstupní průčelí je rozděleno 24 okenními otvory na pravidelný rastr, který je doplněn vysokým reliéfem štukové dekorace v podobě padajících rostlinných girland. Tuto zjevnou vertikální tendenci však do jisté míry potlačují dva horizontální prvky – celokovový průběžný balkon, který odděluje piano nobile od zóny soklu, a silně vyložená římsa se dvěma postavami géniů.
Dům s patrně nejradikálnějším secesním průčelím v Brně je příkladem oslavy mladého obrodného slohu – secese.
Řešení jeho fasády a použití detailů dekorativní výzdoby opět odkazuje na Wagnerovy domy na vídeňské Linke Wienzeile z let 1898–1899.

(zdroj: encyklopedia.brna.cz)

Naprostá zvláštnost této nabídky spočívá v tom, že i dům samotný je oku lahodící skvost. Detailní opravy interiéru domu tak kromě nového výtahu, podest do jednotlivých pater nebo nově řešených střešních částí s novými byty překvapí třeba vymalovaným, čistým, voňavým a zatepleným světlíkem nebo detailně opravenými sklepy. Mimochodem – ten váš má jen těžko uvěřitelných 18 m2!

A pokud se podíváme na měsíční náklady, ani tady nebudeme zklamaní. Výhodou je, že vytápění řeší úsporný plynový kotel, umístěný v koupelně, a chytrý termostat, umístěný v obývacím pokoji. Náklady na plyn a elektřinu jsou srovnatelné s klasickými byty, viz přiložené dokumenty.

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

thank you rub against mommy’s leg oh it looks so nice out, please let me outside again the neighbor cat was mean to me please let me back inside. Hate dogs scoot butt on the rug yet meow meow you are my owner so here is a dead bird but use lap as chair.