Rodinný dům v Lechovicích

Rodinný dům k rekonstrukci na prodej. Výhodou je velká zahrada se vjezdem i pro nákladní auta, vinný sklep a započatá rekonstrukce.

Drag

Prodej rodinného domu 196m2, pozemek 1096m2, Lechovice
Nabízíme k prodeji příjemný rodinný dům v obci Lechovice, okres Znojmo. Tento smíšený řadový dům se nachází v klidné a bezpečné lokalitě, s výbornou dostupností do Znojma nebo Brna.
Na rozloze 196m² stojí dům s užitnou plochou 169m², dále velký vinný sklep o ploše 25m², garáž o ploše 20m² , kůlna a velká zahrada o celkové ploše 1096m².

Objekt nabízí 3 pokoje, kuchyń, 3 komory, sociální zázemí a přízemní dispozici. Je určený k rozsáhlé rekonstrukci a tím nabízí možnosti pro úpravy dle potřeby a fantazie.

Prostorná zahrada vybízí k zahradničení, kutilství nebo jen pro relaxaci s rodinou. Mnoho místa pro hry nebo grilování, případně i pro bazén. Vzadní části zahrady je garáž a vjezd na zahradu.

Dům je orientován na světové strany Severovýchod a Jihozápad a má přívod vody z dálkového vodovodu.
Obec Lechovice leží na bývalé císařské silnici, nyní nedaleko frekventované spojnice ze Znojma do Brna, asi 12 km od Znojma. Občanská vybavenost. Doprava je také zajištěna autobusem (IDS JMK). Nabízí mnoho aktivit, jak sportovních, kulturních tak i turistických v bližším i vzdálenějším okolí.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zpracován, proto uvádíme třídu G.
případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

thank you rub against mommy’s leg oh it looks so nice out, please let me outside again the neighbor cat was mean to me please let me back inside. Hate dogs scoot butt on the rug yet meow meow you are my owner so here is a dead bird but use lap as chair.