Rodinný dům Bobrava

Komfortní rodinný dům pro ty z vás, kteří upřednostňují pohodlné a příjemné bydlení spojené s požadavky moderního bydlení, nabízíme samostatně stojící rodinný dům v lokalitě Bobrava.
Pojďme si dům společně představit:
Dispozice domu je 3+ kk včetně zahrady, bazénu, venkovní terasy, garáže a parkovací stání na pozemku cca pro 2 auta. To vše, se nachází v klidné, okrajové části Brno – Modřice. Kolaudace domu proběhla v roce 2007.
Pozemek k domu je rovinatý a celý oplocen dřevěným plotem. Zahrada je udržovaná a krom bazénu ji můžete využít k příjemnému posezení na terase, která je přístupna přímo ze zadní části domu.
Technická část domu:
Při vstupu do domu prostorná chodba, toaleta s WC a vstup do garáže, technické místnosti. Z chodby vstupujeme do velké obývací části s krbovými kamny, které krásně vytopí celý dům. Kuchyně je prosvětlena s výhledem na zahradu a je propojena velkým obývacím pokojem. Po točitém betonovém schodišti vystoupáme do 1/ NP, které nabízí prostor pro pracovnu či odpočinkový kout. Na patře koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Výhodou jsou samostatné vstupy jak do ložnice s krásným výhledem do okolí, tak i do prostorného dětského pokoje.
Dům je zděný, střecha sedlová, s dřevěným krovem, krytina pálené tašky. Okna v domě jsou plastová dvojskla. Podlaha plovoucí lanimátové, dlažba.
Vytápění a ohřev teplé vody – ústřední teplovodní, kombinovaný plynový kotel. Elektroinstalace – 230/400 V.

Hledáte -li klidné a pohodlné bydlení, je tento dům ideální volbou. Dostupnost do centra Brna autem nebo MHD.
Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi poradíme.
Doporučujeme prohlídku, protože je na co se těšit.
V případě dotazu, volejte či pište. Těšíme se na Vás na prohlídce.

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

thank you rub against mommy’s leg oh it looks so nice out, please let me outside again the neighbor cat was mean to me please let me back inside. Hate dogs scoot butt on the rug yet meow meow you are my owner so here is a dead bird but use lap as chair.