Rodinný dům, Mohelno

2.490.000,- Kč

cena včetně provize, služeb a poplatků

Rodinný dům k rekonstrukci, s volnou půdou, zahradou s dvěma dílnami a velkou stodolou.

Městys Mohelno nabízí skvělou občanskou vybavenost – najdete zde základní a mateřskou školu, lékařskou ordinaci a lékárnu, obchody, poštu, knihovnu a kulturní dům pro společenské a kulturní akce. Nemluvě o tom, že hned naproti domu je obchod s potravinami a na stejné ulici penzion s výbornou restaurací. Kompletní služby završuje kostel a hřbitov.

Potřebujete se dostat do většího města? Brno je 32 km, Třebíč 28 km, Jihlava 55 km a třeba Znojmo pak 52 km.

Mohelno je obklopeno nádhernou přírodou, která láká k objevování. Nejznámějším přírodním skvostem je Mohelenská hadcová step, národní přírodní rezervace s unikátní flórou a faunou, která se rozkládá nad meandrem řeky Jihlavy známým jako Čertův ocas. Tato oblast je ideální pro pěší turistiku a cyklovýlety​​. Nedaleko Mohelna se nachází také přírodní park Střední Pojihlaví, který nabízí malebné výhledy a rozmanité možnosti pro rekreační vyžití​. Okolí Mohelna je ideální pro milovníky přírody a dobrodružství, kteří hledají klid a krásu venkova.

Dům samotný je v relativně dobrém stavu, modernizací ale určitě nepohrdne. Osobně Vám jej ukážeme rádi na prohlídkovém dni v úterý 21.05.2024. Neváhejte si domluvit konkrétní čas prohlídky! 🙂

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

thank you rub against mommy’s leg oh it looks so nice out, please let me outside again the neighbor cat was mean to me please let me back inside. Hate dogs scoot butt on the rug yet meow meow you are my owner so here is a dead bird but use lap as chair.