Rodinný dům v Brně – Bystrci

Otevřete si odkaz přímo na stránkách Properie… 🙂

Čas od času prodej chvíli trvá, a na jaře se příroda mění každý týden. Proto jsme k této zakázce natočili a nafotili nové fotky exteriérů, a upravil jsem i video. 

„V romantické lokalitě vedle řeky Svratky, v přímé blízkosti Údolí oddechu s potokem Vrbovec a vedle obory Holedné se prodává rodinný dům, který se nachází v jedné z nejhezčích lokalit města Brna, plné přírody, kousek od přehrady a přitom s výbornou dopravní dostupností a plnou občanskou vybaveností. Disponuje dvěma samostatnými bytovými jednotkami a půdou, kopírující atrium domu“

Nela Masaryková

U této zakázky jsem natočil video úplně jiným způsobem. Protože dům je složitý a těžko představitelný jen z fotografií, ve videu dům postupně procházím tak, aby na sebe záběry navazovaly a vy si tak mohli udělat představu o tom, kde co leží. Pokud hledáte dům v Bystrci, který může být i o třech samostatných bytových jednotkách, neváhejte ani chvilku a objednejte se na prohlídku!

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

thank you rub against mommy’s leg oh it looks so nice out, please let me outside again the neighbor cat was mean to me please let me back inside. Hate dogs scoot butt on the rug yet meow meow you are my owner so here is a dead bird but use lap as chair.