Rodinný dům v Králově Poli

prodáno 🙂

dům a zahrada

Rodinný dům v Králově Poli v Brně je jedinečný hned několika způsoby.

Především jsou tu připraveny dva byty, se vstupními dveřmi ze společné chodby, jsou tu rozděleny všechna média (voda, elektřina, plyn), ale třeba také zvonky nebo vytápění pro každý byt zvlášť.

Schodiště vede ze sklepa až na půdu, a i na půdu je plnohodnotné. To třeba znamená, že výstavba dalšího bytu bude velmi snadná.

No a za domem je krásná, téměř čtvercová  a oplocená zahrada se vzrostlými stromy. Tady se může budoucí majitel doopravdy realizovat, jak jej jenom napadne.

Koupě domu samozřejmě předpokládá nějaké investice do oprav.

spodní patro

„Spodní“ byt, ten ve zvýšeném přízemí, a tudíž s absolutním soukromím, co se týče ulice, má výměru 56,4 m2. Kuchyně je dostatečně prostorná i pro jídelní kout, obývací pokoj má téměř dvacet metrů a ložnice třináct. V tomto bytě je oddělené WC od koupelny, další WC pak najdete o půl patra níže po schodišti směrem na zahradu. A ten prostor za WC… to je úložný prostor na úklidové prostředky. Například. 🙂

Horní patro

„Horní“ byt má trochu jinou dispozici – WC se vešlo do koupelny a tím pádem tu máme větší kuchyni. A protože ložnice neuhýbá vchodu z ulice, má také téměř dvacet metrů a ještě k tomu vstup na balkon.

Specialitkou tohoto bytu je osvětlený botník – to musíte vidět 🙂

V pokojích jsou vždy zachovalé parkety, WC a koupelny jsou vybaveny dlažbou a keramickými obklady, v předsíních a kuchyních najdete PVC.

Vybavení je používané, ale není nadměrně opotřebované.

půda

Na půdu vede plnohodnotné schodiště. Usnadní tak případnou další výstavbu třetí bytové jednotky. Stejnou radost vám udělá trojúhelníkové okno, vedoucí do ulice. V okolí je výstavba bez problémů rozšířená o půdní nástavby.

sklepy

Sklepy tvoří chodba a tři samostatné místnosti. WC je umístěno na chodbě v suterénu, u vchodu na zahradu a do sklepa. Najdete tu technologické rozvody, ale také třeba starou, pořád ale funkční, prádelnu. 🙂

půdorysy přehledně 🙂

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

thank you rub against mommy’s leg oh it looks so nice out, please let me outside again the neighbor cat was mean to me please let me back inside. Hate dogs scoot butt on the rug yet meow meow you are my owner so here is a dead bird but use lap as chair.