Zahrada v Tišnově

prodáno 🙂

1.800.000,- kč

cena včetně provize, právních služeb a poplatků 🙂

Garáž. Zahrada. Včelín. Sklep.

To vše najdete v jedné nabídce, v Tišnově, kousek od železniční zastávky Hradčany.

Zahrada samotná má úctyhodný rozměr 1.326 m2, je na ni zpevněný samostatný nájezd přímo ze silnice a autem můžete zajet rovnou do zděné garáže. Chata se včelínem a malou dílnou, kůlna nebo sklep jen rozšiřují možnosti využití. A to se nebavím o všech možnostech, které můžete jako nový majitel nebo investor rozvinout! K tomu dopomůže funkční elektrická přípojka, studna a přes pozemek probíhající kanalizace.
Rozhodně vás zvu na osobní prohlídku, kde můžeme probrat všechny možnosti a podrobnosti této mimořádné nabídky.

Specifikum pozemku je samozřejmě probíhající vlaková trať v těsné blízkosti a s tím spojené ochranné pásmo trati. Podrobnosti probereme při osobní prohlídce.

Kromě toho tu je také malá chata se dvěma místnostmi, v současné době je z poloviny nefunkční včelín a z druhé pak malá dílna. Vejde se sem ledacos, třeba včetně sekačky.

Co vám zahrada nabídne navíc? Třeba zděnou garáž, zapsanou na katastru. Je tu i přípojka elektrické energie a vodovod. Tím ale nekončíme. Na zahradě najdete také sklep nebo kůlnu.

Ještě detail katastrální mapy v oblasti příjezdu a brány na pozemek…

NENAŠLI JSTE, CO JSTE HLEDALI?

thank you rub against mommy’s leg oh it looks so nice out, please let me outside again the neighbor cat was mean to me please let me back inside. Hate dogs scoot butt on the rug yet meow meow you are my owner so here is a dead bird but use lap as chair.